21.09.2013 Dukat - Zdrava navika + Slike [Biciklijade, rasprava, slobodne voženje i ostalo]
Prijava

Remember me

Lost Password?
Register now!
Tko je Online
8 user(s) are online (3 user(s) are browsing Forum)

Members: 0
Guests: 8

more...
Dobro došli
EmmanuelK
EmmanuelK
2014/1/13
DannieFai
DannieFai
2014/1/13
LeviFreit
LeviFreit
2014/1/13
RileyE39
RileyE39
2014/1/13
Junko8174
Junko8174
2014/1/13
MelisaSal
MelisaSal
2014/1/13
VanStolle
VanStolle
2014/1/13
ClintonMe
ClintonMe
2014/1/13
BernieA81
BernieA81
2014/1/13
BernieTQA
BernieTQA
2014/1/13

Browsing this Thread:   1 Anonymous Users

21.09.2013 Dukat - Zdrava navika + Slike
Home away from home

Benutzerinformationen
Okupljanje ekipe kod Mip-a u 7.00h
Utrke su u dvije kategorije, građanstvo i sportska.
Obavezno se prijaviti na stranici Dukat.hr do 20.09.

Posted on: 2013/9/15 20:49

Edited by Dacooo on 2013/9/22 21:41:43
Reason: izmjena naslova

Re: 21.09.2013 Zdrava navika
Not too shy to talk

Benutzerinformationen
Vidimo se

Posted on: 2013/9/16 18:17
Print Twitter Facebook Google Buzz Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Top

21.09.2013 Dukat - Zdrava navika
Home away from home

Benutzerinformationen
Prijave su zatvorene, tko se prijavio, prijavio se. drugi se mogu nadati slobodnom mjestu. Tekst stavljena u objavi
Natjecanje - Dukat zdrava navika

Posted on: 2013/9/19 22:27

Home away from home

Benutzerinformationen
Druga Dukatova biciklistička utrka "Zdrava navika". Ekipa se okupila da predstavlja naše boje. Korni, Kris i moja malenkost pod vodstvom našeg "vođe jata" mudolabudo, koji nas je održavao u formi i pratio da se pravilno zagrijemo do utrke. Na što mu puno zahvaljujemo. Organizator su fino potrudio, kao i suorganizatori. Štandovi za prijavu su bili vidljivi i označeni po kategorijama za koju se moglo prijaviti putem Dukatove web stranice. Prvo su vozili najmlađi, a potom je krenula utrka za građanstvo i sportaše. Prije utrke gradonačelnik je dao par riječi za medije, zatim su redari poveli lagano bicikliste na Jarunsku ravnicu. Uz leteći start i zvuk zviždaljke utrka je krenula. Prvo je krenuo najteži dio.. Probiti se kroz hrpu sporijih biciklista koji su vrludali lijevo - desno, dok su trkaljke hrabro i brzo grabile prednost i odvajale se polako od glavnine, moram priznat da je meni osobno trebalo 1,5 km dok sam uhvatio zavjetrinu vodečih. I bome vodeći nisu imali milosti, kao da ih netko goni. Održavajući brzinu od 40km/h i držeći se zavjetrine nadao sam se da neće pojačavati tempo. Taman kad se približavao kraj prvog kruga "njemac" (Sigma) me napustio! Samo se čulo kako pada pod zadnji kotač i grupu bijesnih bajkera kako nemilosrdno nailaze na malog "njemca". Dok sam ja gledao svog njemca koji me napustio, bacajući pogled prema vodećima i pokušaju hvatanja zavjetrine, taman kad sam ih i dostigao oni su skrenuli prema cilju!. Na kraju je ispalo da je dosta trkaljki išlo na "građanstvo" koje je bilo 7 km, dok je ispred mene bio vodeći na trkaljki nekih 40-tak metara i sam sam uvidio da bez neke zavjetrine i brzini od 40km/h nemam šanse da ga stignem. dok se formirala nova grupa vodećih u završnom drugom krugu polako smo sustizali zadnje od prvog kruga.. Došao je i zavoj gdje me je moj njemac napustio i izgubio život u biciklističkom stampedu. Pokupivši djelove lagano sam se dokotrljao na cilj i dolazio do zraka. Jer ovo nije bila utrka, na kojoj smo mi imali 62km zagrijavanja. Ali poklon iznenađenja je bio mala hladnjak torbica sa 4 Dukatova prizvoda. I bome su dobri za vašu crijevnu floru i faunu.. Uz mali odmor, krenuli smo lagano kući. Posebno bi se zavalili ekipi iz DSG-a koji su nam pričuvali torbe dok smo mi jurcali u krug. Ekipa je za 5
Naša ekipa je ostvarila ove rezultate:
Kornelijo Matić (građanstvo)
- startni broj:215
- završio:12/129
- vrijeme: 0:14:00
Dalibor Brkić (sportaši)
- startni broj: 456
- završio: 7/54
- vrijeme: 0:24:01
Kristijan Dobrenić (sportaši)
- startni broj: 457
- završio: 15/54
- vrijeme: 0:27:12

GPS utrke - Sportaši (2 kruga)

Galerija slika - Dacooo

Galerija slika - Dukat.hr

Rezultati utrke - pdf

Posted on: 2013/9/22 22:30

Edited by Dacooo on 2013/9/24 20:26:49
Reason: Dopuna

Re: 21.09.2013 Dukat - Zdrava navika + Slike
Home away from home

Benutzerinformationen
na ovom izvješću bih de posramio i miroslav krleža

Posted on: 2013/9/23 11:21

Home away from home

Benutzerinformationen
Gramatika ti nije jača strana..

Posted on: 2013/9/23 16:45

Home away from home

Benutzerinformationen
to je tipkovna greška,budeš i to naučio jednog dana

Posted on: 2013/9/23 18:53

Not too shy to talk

Benutzerinformationen
Čestitke predstavnicima BikeAround ekipe na ostvarenim rezultatima.

Bravo dečki !

Posted on: 2013/9/24 21:31
Print Twitter Facebook Google Buzz Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Top

You can view topic.
You cannot start a new topic.
You cannot reply to posts.
You cannot edit your posts.
You cannot delete your posts.
You cannot add new polls.
You cannot vote in polls.
You cannot attach files to posts.
You cannot post without approval.
You cannot use topic type.
You cannot use HTML syntax.
You cannot use signature.